logo
iletişim
  • 0262 323 00 26
  • 0530 118 62 79
  • 7/24 Hizmet
hakkımızda

Levtem Endüstriyel Temizlik kurulduğu ilk günden itibaren gerek kamu ve gerekse özel sektörde başarılı çalışmalara imza atmıştır. İşimizde önceliğimiz kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve temizlik hizmetini her alanda farklı çalışma metotları uygulayarak ucuz fiyat sağlamak. Farklı alanlarda temizlik hizmetini gerçekleştirirken temizlik şirketi olarak makine ve çevreye duyarlı kimyasallar kullanmaktayız.

Atık yönetimine uygun olarak temizlik sırasında ya da temizlik hizmetinin sonunda oluşan atıklar çevre bilinci yerleşmiş personelimiz tarafından bertaraf edilmektedir. Kocaeli temizlik firması Levtem Endüstriyel temizlik siz müşterilerimizin yaşam alanlarında misafir ettiği personelimizi, özenle seçmekteyiz.

Tüm yasal sorumlulukları eksiksiz olarak yerine getirdiğimiz personelimiz tüm dikkatini ve enerjisini siz müşterilerimizin memnuniyeti için vermektedir. İzmit temizlik şirketi olarak ilimizin sanayi kenti olması sebebi ile temizlik hizmetlerinde farklı hizmetler sunmaktayız.

Üretim alanlarında çalışan makine ve personelin çalışmalarına engel olmadan istenilen temizlik hizmetini ister yüzeyde ister yüksek alanlarda (İç çatı temizliği) başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Özellikle ev temizliklerinde, hijyen kurallarına dikkat ederek temizlik hizmetini yapan personeli periyodik olarak hijyen kurslarına göndererek, bu konuda özen göstermelerini sağlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojiyi temizlik hizmetinde kullanarak , her alanda temizlik hizmetini detaylı, hızlı ve en yüksek seviyede kaliteyi sunmak.

MİSYONUMUZ

Diama müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak. En ucuz ve en kaliteli hizmeti sunmak.
Sitemizdeki bilgiler izin alınmaksızın kullanılamaz.
© 2014 Levtem Endüstriyel Temizlik