logo
iletişim
  • 0262 323 00 26
  • 0530 118 62 79
  • 7/24 Hizmet
hizmetlerimiz

EV TEMİZLİĞİ

Sıhhi alanlarda 170 derece buhar üreten makineler ile yaptığımız temizlik hizmeti sayesinde evlerinizde % 100 hijyen sağlamaktayız. Mobilyalı ev temizliklerinde, tüm mobilyalara özen gösteren personelimiz detaylı olarak temizliğini yapmaktadır.

Tüm eviniz duvar, avize, dolap içleri, beyaz eşyaların içleri ve zeminleri, avizeleriniz, tül stor vs. asımı temizliği, camlarınızın iç ve dışı, her türlü yüzey temizliği eksizsiz olarak yapılmaktadır.

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika temizliği çok özel bir temizlik hizmetidir. Tüm temizlik hizmetlerini bir arada bulundurduğundan geniş bir teknik alt yapı ve uzman personelkocaeli fabrika temizliği istemektedir.

Levtem Endüstriyel Temizlik fabrika bina , makine ve diğer alanların temizliğinde fizibilite çalışması yaptıktan sonra müşterilerimize yapmak istediğimiz temizliğin teknik detayını ve fiyat teklifimizi sunmaktayız.

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Kocaeli Dış cephe temizliği firması Levtem Endüstriyel Temizlik ,cam ve diğer kaplama malzemesine zarar vermeden iş güvenliği kurallarına bağlı kalarak hizmet vermekteyiz.

Daha önce yapmış olduğumuz hizmetler tamamen müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmış olup. Kullandığımız kimyasallar sayesinde kirlenme geciktirilmiştir

OFİS & İŞYERİ TEMİZLİĞİ

Temiz ve bakımlı ofis ve dükkanlar için en ucuz ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. İşyerlerinizin şartlarına bağlı kalarak tam yada yarı zamanlı hizmetler vermekteyiz.

Çalışmalarınızı ve müşterilerinizi rahatsız etmeden bir plan ve titizlik içeresinde hizmeti yürütmekteyiz. Çalışma saatlerini siz istediğiniz saatler arasında düzenlemekteyiz.

kocaeli temizlik şirketleri

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası ev temizliği uzmanlık ister, çok detaylı bir temizlik ister. Bu sebepten ekipman ve ekip olarak şirket olarak bu hizmeti eksiksiz olarak sunmaktayız.

DEZENFEKSİYON

Şirketimiz ev, ofis, toplu taşıma araçları, gıda işletmeleri, fabrika üretim bölümleri, klima dezenfeksiyonu gibi geniş bir çalışma alanında hizmet vermektedir.

Dezenfeksiyonu yapılacak alanı once fizibilitesi çalışması yapılarak en uygun yöntem ve ürünle kesin çözümler sunmaktayız. Önerdiğimiz uygulama sisleme yöntemi ve Cloramin-T etken maddeli ürünler kullanmaktır.

Sitemizdeki bilgiler izin alınmaksızın kullanılamaz.
© 2014 Levtem Endüstriyel Temizlik